DEĞİŞMEYEN BAŞARININ ADRESİ: KAKÜV

          KARS VE KAFKAS ÜNİVERSİTESİ KALKINMA VAKFI ÖZEL İLKOKULU-ORTAOKULU 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA YAPILAN LGS SINAVINDA BAŞARISIYLA GÖZ DOLDURDU. NİTELİKLİ LİSELERE YERLEŞMEDE  %66 ORANINI TUTTURAN KAKÜV TÜRKİYE ORTALAMALARININ ÇOK ÜZERİNDE BİR BAŞARI SERGİLEDİ.

19 ÖĞRENCİSİNİ FEN LİSELERİNE YERLEŞTİREN KAKÜV 8 ÖĞRENCİSİNİ MERKEZİ SINAVLA ALAN ANADOLU LİSELERİNE, 1 ÖĞRENCİSİNİ SOSYAL BİLİMLER LİSESİNE, 1 ÖĞRENCİSİNİ TAM BURSLU OLARAK ÖZEL BİLKENT KOLEJİNE, 8 ÖĞRENCİSİNİ DE YEREL YERLEŞTİRME İLE ÖĞRENCİ ALAN ANADOLU LİSELERİNE YERLEŞTİRMİŞTİR.

2 ÖĞRENCİMİZ İSTANBUL ATATÜRK FEN LİSESİNE, 1 ÖĞRENCİMİZ İSTANBUL ÇAPA FEN LİSESİNE, 1 ÖĞRENCİMİZ AYDIN FEN LİSESİNE, 1 ÖĞRENCİMİZ ÇANAKKALE FEN LİSESİNE, 1 ÖĞRENCİMİZ ERZURUM İBRAHİM HAKKI FEN LİSESİNE, 1 ÖĞRENCİMİZ ERZURUM PROF.DR. NECMETTİN ERBAKAN FEN LİSESİNE, 1 ÖĞRENCİMİZ TAM BURSLU OLARAK ÖZEL BİLKENT KOLEJİNE VE 12 ÖĞRENCİMİZ KARS FEN LİSESİNE YERLEŞMİŞTİR.

8 ÖĞRENCİSİNİ HASAN HARAKANİ ANADOLU LİSESİNE YERLEŞTİREN KAKÜV, YİNE AYNI SINAV SONUCUYLA 1 ÖĞRENCİSİNİ  ANTALYA KUMLUCA SOSYAL BİLİMLER LİSESİNE GÖNDERMİŞTİR.

YEREL YERLEŞTİRME İLE ÖĞRENCİ ALAN LİSELERDEN OLAN HÜSNÜ M. ÖZYEĞİN ANADOLU LİSESİNE  8 ÖĞRENCİ YERLEŞTİREN KAKÜV 2017-2018 LGS DE ELDE ETMİŞ OLDUĞU BAŞARININ HAKLI GURURUNU YAŞAMAKTADIR.

ÖĞRENCİLERİMİZİ BAŞARILARINDAN DOLAYI TEBRİK EDER, EĞİTİM ÖĞRETİM HAYATLARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

ELDE EDİLEN BAŞARILARA ORTAK OLMAK VE BU HAKLI GURURU YAŞAMAK İÇİN SİZLERİ DE YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA KAKÜV’LÜ OLMAYA DAVET EDİYORUZ.